Anime Style
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


welcome!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 mda si prezenta mea aparent, exista pe aici

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Calyope

Calyope


Numarul mesajelor : 148
Stare de spirit : Stare alba-"Şi plouă, şi ninge -Şi ninge, şi plouă."[Bacovia=Moina
Data de inscriere : 08/02/2009

mda si prezenta mea aparent, exista pe aici Empty
MesajSubiect: mda si prezenta mea aparent, exista pe aici   mda si prezenta mea aparent, exista pe aici Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 2:32 pm

Mda, deci ce sa spun despre mine? Incep cu sunt idioata, cam asta spune tot insa hai sa vedem cum suna mai largit:
Mi se spune Calyope am 13 ani si stau in mirificul gri si scarbos oras Bucuresti, da stiti voi pata aia mare si mov de pe harta. Sunt o fire singuratica si spre ghinionul meu romantica si rece tot odata, ma refugiez in :muzica[cateodata si cea caruia ii dau viata pe clapele pianului], carti, literatura, desen, gfx ma rog ati inteles voi oricum. Imi place sa privesc peisaje, in special cele nocturne, insa si cele de la apus/rasarit si depinde de loc in timpul zilei. Imi place ploaia, da ador ploaia. Ce fel de muzica ascult? Da-mi orice e trist si nu e manea sau populara si ascult. Ok cred ca m-am facut inteleasa destul de bine ne? Intrebari?


Ultima editare efectuata de catre Calyope in Lun Feb 09, 2009 4:41 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Numarul mesajelor : 205
Data de inscriere : 17/11/2008

mda si prezenta mea aparent, exista pe aici Empty
MesajSubiect: Re: mda si prezenta mea aparent, exista pe aici   mda si prezenta mea aparent, exista pe aici Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 4:22 pm

Bine ai venit happy posting and have fun!Smile
Sus In jos
Akira

Akira


Numarul mesajelor : 50
Varsta : 32
Data de inscriere : 08/02/2009

mda si prezenta mea aparent, exista pe aici Empty
MesajSubiect: Re: mda si prezenta mea aparent, exista pe aici   mda si prezenta mea aparent, exista pe aici Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 5:39 pm

Welcome here , Calyope!Sper sa-ti placa pe-aici si sa te distrezi!Happy posting!
Sus In jos
Misa Amane
Admin
Misa Amane


Numarul mesajelor : 105
Varsta : 29
Stare de spirit : evil :3
Data de inscriere : 17/11/2008

mda si prezenta mea aparent, exista pe aici Empty
MesajSubiect: Re: mda si prezenta mea aparent, exista pe aici   mda si prezenta mea aparent, exista pe aici Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 7:08 pm

Hello!
Welcome here, happy posting and have fun!^^
Sus In jos
http://animestyle.n-stars.org
Iku Yuki

Iku Yuki


Numarul mesajelor : 157
Data de inscriere : 09/02/2009

mda si prezenta mea aparent, exista pe aici Empty
MesajSubiect: Re: mda si prezenta mea aparent, exista pe aici   mda si prezenta mea aparent, exista pe aici Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 7:16 pm

'Ello Calyope ! Bun venit pe aici si distractie placuta
Sus In jos
Continut sponsorizat





mda si prezenta mea aparent, exista pe aici Empty
MesajSubiect: Re: mda si prezenta mea aparent, exista pe aici   mda si prezenta mea aparent, exista pe aici Icon_minitime

Sus In jos
 
mda si prezenta mea aparent, exista pe aici
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Style :: Welcome! :: Welcome!-
Mergi direct la: