Anime Style
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


welcome!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Helloo ^__^

In jos 
AutorMesaj
M e t a p h y s i c a l ~

M e t a p h y s i c a l ~


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 32
Localizare : Distress and Coma~
Stare de spirit : depresive
Data de inscriere : 25/03/2009

Helloo ^__^ Empty
MesajSubiect: Helloo ^__^   Helloo ^__^ Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 4:56 pm

Well~
Hello ^^ nice too meet all ^__^
Este unul din putinele forumuri pe care vin si cum nu mu;ti dintre voi ma cunosc -.-'' voi incerca sa fac ceva detaliat pe aici [ma refer la prezentare ^^]

♦️General♦️
♥️Nume: Ana
♥️Varsta: 26 ^^
♥️Data nasterii: 2.Mai >__<'' [baka day -.- I hate this]
♥️Locatie: bucuresti [pentru ceva vreme]
♥️Ocupatie: eleva

♦️About Me♦️
Well dupa cum spuneam si mai sus ma cheama Ana da stiu e un nume foarte obisnuit nici mie nu imi place si cand eram mica mereu plangeam ca vreau sa il schimb -.-''. . Urasc manelele si tot ce tine de acest "gen" [asculti asa ceva poti sta departe de mine >___<''] in schimb iubesc muzica j-rock [da am o obsesie pentru asta] sunt multe formatii foarte bune pe care eu pur si simplu le ador cum ar fi: Ayabie, Alice Nine, The GazettE, Moi dix Mois, SCREW, Sid, Sadie, X-Japan, Luna Sea etc. Ma declar un mare fan a lui Hide >__<'' [si chiar regret ca sunt nascuta intr-o asa zi stupida >__<'' de ce eu? puteam sa ma nasc simplu intr-o a;ta zi o.o''] asa apoi trecand peste varsta mea ma uit si la anime-uri care imi plac foarte mult ^^. Citesc manga de cand am 10 ani si inca nu m-am plictisit de ele, acest fapt il datorez si "fratelui" meu ^__^. Sunt o fire de destul de vesela dar in acest moment nu ma simt eu foarte bine si sunt deprimata bine foarte deprimata dar asta nu conteaza pentru ca nu am venit aici sa va spun voua asta ^^.
Imi place sa fac tot ce nu e bine, nu imi plac regulile >__<''
♥️Urasc: manelele, muzica populara, laptele, iconitele de pe forumuri in general, cafeaua, temele
♥️Iubesc ^^: animalele, blog-urile, prieteni, acadelele, ciocolata, capsunii ^^, fructele in general ^^
♥️Sunt obsedata: j-music, visual kei ^^, Hide *hugs him* [<---- nu cred ca as putea face asta -.-''] , ciocolata etc.

Daca mai aveti intrebari sunt binevenite ^_^ bye
Sus In jos
http://www.hime13th.wordpress.com
 
Helloo ^__^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Style :: Welcome! :: Welcome!-
Mergi direct la: